Sıkca Sorulan Sorular


Telefon ve tablet duyarlı web sitelerine "Responsive Design" denmektedir. Yaptığımız tüm siteler telefon ve tablet duyarlı tasarıma sahiptir. Yani hem bilgisayar hem tablet hemde telefonlar için yapılmaktadır. Web site ziyaretlerinin hemen hemen % 90'ı mobil cihazlardan gelmektedir. Bu yüzden mobil tasarım çok önemlidir. Kısaca evet tüm web yaptığımız internet sayfalarını telefon ve tablet uyumlu şekilde yapmaktayız.

SEO hizmeti talebe göre değişebilmektedir. Hazır sistemler de ek pluginler gerekmektedir. Bu yüzden çok fazla ek maliyetler doğurmamaktadır. Ancak özel web tasarım hizmeti konusunda ise maliyet farkı doğurmaktadır. Tabi ki yapılan her site alt yapısı ister kesinlikle SEO desteklemektedir. Ancak ek olarak SEO hizmeti almalısınız.

Evet müşterilerimiz eğer çok dilli bir web tasarım hizmeti talep ettiyse genelde içerikleri ya müşteriden Türkçe hallerini talep ederiz ya da kendimiz yazarız. Gelen içerikler yazım hataları kontrol edilip hangi dillere çeviri yapılacak ise anlaşmalı yeminli tercüman ofislerimizce sektörel çeviri yaptırılmaktadır. Bu hizmet için kelime sayısına göre ve çeviri yapılacak dile göre tercüman ofisinden fiyat alınıp müşterimize iletilmektedir.

Genelde kurumsal siteler, hazır sistemler tercih edildiyse ve müşterimizden içerikler hazır şekilde gelmiş ise 10 gün içinde açılabilmektedir. Ancak özel tasarım ve yazılım istenmekteyse ona göre süreç uzayabilmektedir.. Net bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web site yapımı dışında sadece hosting, domain ve SSL sertifikası ücretleri bulunmaktadır. Hosting ve domain zorunlu olarak web sitesinin açık kalabilmesi için gereklidir ve senelik olarak yenilenmektedir. Ancak SSL tercihe bağladır. Yalnız şunu unutmamanız gerekli SSL sertifikasına sahip siteler hem sitenize giren müşteri gözünden hem de Google gözünden bakıldığında daha değerlidir. Hosting, domain ve SSL fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca SSL sertifikaları ve sertifika için alınan sabit ip adresi de senelik olarak yenilenmesi gereklidir.

Mevcut müşteri portföyüne hizmet verecek olan ve yeni müşterilere ulaşmak isteyen, müşterilerimize ihtiyaca göre reklam hizmetleri de sunmaktayız. Google reklamları, facebook, instagram, twitter, tiktok, youtube gibi tüm sosyal medya reklamlarını da yürütmekteyiz.

Verilecek web tasarım hizmetinin kurumsal bir site mi e-ticaret sitesi mi olacağı sorulmaktadır. Eğer kurumsal web site ihtiyacınız var ise kurulacak alt yapının hazır sistem mi özel yazılım mı olacağı kararlaştırılmalıdır. Genelde hazır sistemlerden kastımız templeyt vb sistemlerdir. Eğer templeyt kurulmasını isterseniz ortalama hosting domain hariç 3.500 8.000 TL'den başlamaktadır. Özel web yazılımı, özel alt yapı veya özel tasarım için ihtiyaca göre özel web tasarım fiyatları iletilmektedir. Bir sonraki aşama olan reklam konusunda da ek reklam hizmetleri sağlamaktayız. Web tasarım fiyatları hakkında daha fazla bilgi için linke tıklayınız.

Hangi paketimizi kullanırsanız kullanın hosting kotanız yetersiz geldiğinde bir üst hosting paketine ücretini ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Geçiş esnasında verilerinizde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz siteniz hiç kapanmadan bir üst hosting paketine geçiş yapar.

Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim 

yapamazsınız. Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır  sonradan lisans ve tema değişmemektedir. Lütfen satın alırken doğru temayı seçtiğinizden ve bilgileri doğru girdiğinizden emin olun.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM